رستوران استریا دل

تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران استریا دل

رم پایتخت کشور ایتالیا بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر این کشور است. این شهر یکی از شهر های پر گردشگر محسوب می شود، که دارای آثار معماری و ساختمان های قدیمی است، همین امر باعث شده گردشگران زیادی را به خود جلب کند. غذاهای ایتالیایی در جهان طرفداران بسیاری دارد ازجمله پیتزا ایتالیایی، از این رو مهد لذیذ ترین غذاهای  دنیا محسوب می شود.
یکی از رستوران های معروف رم استریا دل است. این رستوران با طراحی داخلی شاد، مدرن و کلاسیک که دارد بهترین مکان برای صرف یک وعده غذای خاص است. 
منوی رستوران استریا دل شامل غذاهای کلاسیک بوده که این غذاها با تزئین خاصی سرو می شوند. در منوی اصلی این رستوران گوشت مزه دار شده همراه با تورتینو، سینه اردک با سس میوه های فصلی سرو می شود. سالاد های مخصوص این رستوران همه از سالاد های معروف ایتالیا است، همچنین دسرهای مخصوص رمی در این رستوران خدمت مشتریان  ارائه می شوند. 
رستوران استریا دل با محیط زیبا و دل نشین و همچنین از بهترین غذاهای ایتالیایی میزبان گردشگرانی است که دوست دارند مزه متنوعی از غذاها ایتالیایی بچشند.
داخل این رستوران تابلوهای نقاشی شده، که فضای صمیمی را ایجاد کرده است.
این رستوران شامل سر آشپز معروفی است که غذاهای متفاوتی همراه با تزئین های کلاسیک خاص به میهمان خود ارائه میدهد، همین امر موجب شده طرفداران  تور ایتالیا به خود جذب کند.
رستوران استریا دل در ماه آوریل تا اکتبر فضایی در قسمت باز برای مهمان خود ایجاد کرده است که فضای شاد و صمیمی برای کسانی است که میخواهند یک شب خاطر انگیز کنار خانواده خود را تجربه کنند پیشنهاد می شود، همچنین این مکان برای ملاقات های عاشقانه بسیار مناسب است.
رستوران استریا دل در میدان اصلی شهر رم است، گردشگران تور ایتالیا می توانید یک شب آرام را در کنار دوستانتان در آنجا تجربه کنید. 

نظرات ثبت شده
16 👍 3 👎
8 آذر 1396

7 👍 2 👎
8 آذر 1396

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است