امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور کاهش هزینه سفر به اکراین

قابل توجه گردشگران تور اکراین که قصد سفر به این کشور را دارید در این بخش قصد داریم راه کار هایی پیش رویتان بگذاریم تا بتوانید بتوانید با انجام آن ها هزینه ی سفرتان به طور چشمگیری کاهش دهید ، پس ما را تا آخر این متن دنبال کنید.
کی یف پایتخت اکراین ، که رودخانه دنیپر از بین آن گذشته ، همچنین سفر به این کشور کار راحتی نمی باشد به دلیل اینکه افراد کمی در این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند اما با سفر به این کشور سفری متفاوت و شگفت انگیزی را تجربه خواهید کرد ، اکراین گردشگران زیادی ندارد اما در مقابل منحصر به فرد تر و بکر تر می باشد. سفر به این کشور نسبت به دیگر کشور های اروپایی ارزان تر است.

* غذا های محلی میل کنید
با خوردن غذا های محلی در رستوران های کوچک می توانید به مقدار قابل توجه ای از میزان هزینه سفرخود بکاهید ، هزینه ی یک وعده غذای محلی در اکراین حدود 80 گریونا نیز می باشد. نکته ای دیگری که باید بدانید ، غذا های غیر اکراینی در این کشور در رستوران های خوب و لوکس سرو می شود که بسیار هزینه ی بالایی دارد.

* از قطار های شبانه روزی استفاده کنید
یکی دیگر از کاهش هزینه سفر به اکراین استفاده از قطار های شبانه روزی می باشد ، شما می توانید با رزرو این نوع قطار ها سفر های ارزان قیمت ولی طولانی مدتی را در پیش داشته باشید که از هزینه ی یک شب اقامت شما در اکراین را می کاهد.

* به نواحی اطراف کی یف سفر کنید
هر چه از کی یف فاصله بگیرید هزینه های اقامتی شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، می توایند برای کاهش هزینه سفر به اکراین در مناطق اطراف کی یف اقامت داشته و برای گشت و گذار شهر برنامه ریزی کنید.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است