امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به تور پارک آبی تفلیس

توریست ها در بیشتر مواقع به جا هایی سفر می کنند که مقصد مورد نظر دارای تفریحات و سرگرمی های زیادی داشته باشد ، گرجستان هم از این قضیه مستثنی نمی باشد و در تمام زمانی که در این کشور هستید می توانید نهایت لذت را ببرید در این میان به پارک آبی تفلیس می پردازیم.
پارک آبی تفلیس در منطقه دیوبه و در نزدیکی دریاچه تفلیس در منطقه ای زیبا واقع شده است که در فصل بهار و تابستان تعداد بی شماری از گردشگران خارجی و بومیان خود منطقه به پارک آبی می آیند و روز مهیجی را برای خود می سازند. این پارک به نام آکوا پارک در سال 2006 ساخته و افتتاح گردید. با اینکه این پارک در فضای باز و سرپوشیده ای نیست اما بیشتر توریست ها و بومی ها در فصل های دیگر سال هم که بدنشان به سرما عادت دارد می آیند ، این پرک دارای بازی های متنوعی می باشد که برای کودکان هم بسیار جذاب می آید به صورت دیگر می توان گفت این پارک آبی مناسب جمع خانوادگی می باشد گرچه ی سری قوانین خاص آن شاید خوشایند نباشد.این پارک از نیمه دوم خرداد ماه تا نیمه دوم مهر ماه زمان خوبی برای سفر ایرانیان می باشد و استفاده با از این پارک در این زمان برای ایرانی ها مطلوب تر می باشد.
امکانات پارک آبی تفلیس : 
1. دینو پارک
2. استخر های متنوع
3. سورتمه طویل و مهیج
4. مجموعه ساحلی
5. مجموعه کودکان
6. سالن ماساژ
7. سونا و جکوزی
8. مجموعه فیت نس
9. والیبال ساحلی
10. کافه رستوران
11. بخش VIP
هزینه ی این پارک  آبی برای هر نفر به پول خودمان حدود 15 هزار تومان می باشد و همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر می توانید از آکوا پارک استفاده نمایید. اگر با تور گرجستان سفر می کنید پارک آبی آن را از دست ندهید و بهتر است در زمانی بروید که هوا گرم باشد همچنین بردن خوراکی درون چارک ممنوع است.
آدرس پارک آبی آکوا : خیابان باشنوا 9 ، خیابان لیپتوا ، شماره 8
شماره تماس پارک : 00995322158585


نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است