امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور پل اهریمن

پل اهریمن در آلمان و در قرن 19 ساخته شده است که امروزه علاوه بر ساختار پل یک اثر هنری به شمار می رود که تعداد بی شماری از گردشگران را با زیبایی منحصر به فردی که دارد به خود جذب کرده است. در ادامه مطلب با لجظه آخر همراه شوید تا بیش تر با این پل شگفت انگیز آشنا شوید.
پل اهریمن در سال 1860 با نام پل راکوتر در کروملائوی آلمان ساخته شده است. برای ساخت این پل که به پل اهریمن معروف می باشد از سنگ بازالت استفاده شده است و امرزه یکی از دیدنی های آلمان به شمار می رود و مسافرانی که همراه تور اروپایی به این کشور سفر می کنند حتما از این پل شگفت انگیز دیدن می کنند. پل راکوتز امروزه کاربری برای استفاده عمومی ندارد و فقط شکل نیم داره پل و بازتاب ساختار پل بر روی آب حلقه ای زیبایی را به وجود می آورد که منظره ای بی نظیری به جنگل داده است و عکس های گرفته شده از آن مانند عکس های کارت پستالی می باشد.
بهترین زمان بازدید از این پل عجیب فصل تابستان هنگام روییدن شکوفه ها و گل های گوناگون می باشد و محل مناسبی برای طبیعت دوستان و عکاسان می باشد اگر به آلمان سفر می کنید بازدید از پل را از دست ندهید و دیدن آن را از خود دریغ نکنید.


نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است