امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور رستوران های مسکو

مسکو همیشه با نسیم سرد و خنکش به استقبال مهمانان خود می آید در این شرایط چی بهتر از نوشیدن و میل کردن غذا در رستوران های مسکو که حال و هوای شما را عوض خواهد کرد.در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیزمان را با رستوران های مسکو بیش تر آشنا کنیم تا با اطلاعات قبلی و با خیال راحت پا به رستوران بگذارید و از لحظات خوشمزه ی خود لذت ببرید.
رستوران ابلوموف
این رستوران یکی از بهترین رستوران های مسکو به شمار می رود که در یک عمارت قدیمی ساخته شده است و به عنوان جاذبه گردشگری تاریخی به شمار می رود و به تعبیری با ورود به این رستوران با یک تیر دو نشان خواهید زد.
به منوی رستوران نگاهی بیاندازید ، کاملا غذا های سنتی و قدیمی روسیه را خواهید دید. در این رستوران می توانید غذا هایی نظیر گوشت پخته شده ، ماهی ، سوپ ، شوربا ، انوع دسر ها و کیک ها میل کنید.
رستوران ابلوموف همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 23 با امکاناتی نظیر تلوزیون ، نشستن در فضای باز ، اینترنت رایگان ، صندلی های پایه بلند و صندلی کودکان آماده پذیرایی مسافران تور مسکو می باشند.گرند کافه دکتر ژیواگو
این رستوران زیبا در هتل نشنال مشرف به به کرملین انواع غذا های روسی با سبک های مدرنی را به مشتریان خود ارائه می دهد.مشتریان عزیز علاوه بر میل کردن غذا در این رستوران می توانند قسمت های مختلف با طراحی های منحصر به فرد را ببینند و از خوردن غذا در چنین مکانی نهایت لذت را ببرند.
مشتریان تور روسیه بدانند که منوی رستوران از صبحانه تا شام آماده پذیرایی شما از ساعت 9 صبح تا 23 نیز می باشد.رستوران چستنایا کوکهیا
رستوران چستنایا کوکهیا یکی از بهترین رستوران های مسکو محسوب می شود که با منوی غذایی منحصر به فرد سر آشپز معروف به نام اروشنکو خود را در دل مردم مسکو و همچنین توریست ها جای کرده است.
این رستوران برای افرادی که قدر آشپزی ، خوشمزه ، تمیز و با قیمت خوب را می دانند بهترین پیشنهاد ممکن می باشد.
ساعت کاری رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 است.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است