امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور باشگاه یوونتوس

در اینجا می خواهم شما را با باشگاه یوونتوس که در کشور ایتالیا قرار دارد و دارای محبوبیت بسیاری در سرتاسر جهان می باشد آشنا کنم. در ادامه با ما همراه شوید تا در رابطه با این باشگاه با شما سخن بگویم.ایتالیا کشوری است که در جنوب قاره اروپا واقع شده و پایتخت آن شهر رم می باشد. ایتالیا به سرزمین چکمه معروف است و یکی از کشورهای قدرتمند جهان محسوب می شود. در فاصله سالهای 1861 تا 1865، شهر زیبای تورین، نخستین پایتخت این کشور بوده است. تورین در شمال غربی ایتالیا واقع شده است و مرکز استان پیه مونته و همچنین شهرستان تورینو می باشد. باشگاه یوونتوس، نام یک باشگاه حرفه ای فوتبال است که در شهر تورین، در کشور ایتالیا قرار دارد.
یوونتوس در لغت به معنی جوانان و یکی از قدیمی ترین باشگاه های فوتبال در جهان و ایتالیا می باشد.
باشگاه یوونتوس همیشه در سطح اول فوتبال ایتالیا و اروپا بوده و 37 جام قهرمانی را به خود اختصاص داده است.
یوونتوس یک باشگاه فوق حرفه ای می باشد و همواره تحت حمایت یک خاندان بزرگ، متمدن و بسیار ثروتمند قرار دارد.
خاندان آنیلی جزو سزارهای قدیمی رم بوده اند و همواره جزو ثروتمندترین افراد دنیا به حساب می آیند، درآمد سالیانه این خانواده چیزی در حدود 100 میلیارد دلار است که این رقم، حدود دو برابر درآمد سالیانه ی نفتی ایران است!
آنیلی ها علاوه بر باشگاه یوونتوس، مالک شرکت ها و کارخانه های متعدد و بسیار بزرگی از جمله : فیات، جیپ، فراری، مازراتی، شرکت های بزرگ کشتی سازی و هلیکوپتر و هواپیما سازی، انواع شرکت های بورس و بانک ها و البته به نام ترین برند های مد و فشن در جهان و ایتالیا هستند.
باشگاه یوونتوس ملقب به بانوی پیر، جزو یکی از سرگرمی های مالکان کار بلد می باشد. مالکان این بانوی پیر ایتالیا بسیار مقتصد هستند و هیچ وقت ذره ای از ثروت مثال زدنیشان را بی حساب و کتاب مانند بسیاری از باشگاه های دیگر، به باشگاه یوونتوس سرازیر نمی کنند، بلکه به ازای پولی که برای تفریحشان خرج می کنند با کمال تعجب سودآوری هم می کنند. در صورتیکه آنقدر غرق در ثروت هستند که اگر بخواهند بدون هیچ سختی، تمام باشگاه های فوتبال سرتا سر دنیا را بدون مکث خریداری خواهند کرد.
این باشگاه سیاه و سفید به شدت آکادمیک و سیستماتیک است و تنها باشگاه ایتالیایی و خصوصی است که ورزشگاه کاملا اختصاصی و مدرن دارد که بسیاری از گردشگران تور ایتالیا، در فصل مسابقات به این کشور زیبا سفر می کنند و برای تماشای بازی های باشگاه یوونتوس به این ورزشگاه می آیند.
باشگاه یوونتوس در سراسر دنیا شعبه های استعداد یابی دارد و مدیر و مسئول هر یک از این شعبه ها یکی از بازیکنان قدیمی باشگاه یوونتوس می باشد. به تازگی شهر کوچکی در تورین ساخته شده است که کودکان و خردسالان و نوجوانان در این شهرک سکونت می کنند و در کنار تمامی امکانت ورزشی، زمین فوتبال، استخر و... به تحصیل خود نیز می پردازند و همچنین در کنار متخصصین فوتبالی، پزشکی و تحصیلی به نوابغ بزرگی تبدیل می شوند.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است