آکواریوم استانبول

تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به آکواریوم استانبول

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان است. این شهر تنها شهر دنیا است که در دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد. استانبول با توجه به موقعیت اقلیمی و هوای گرمسیری دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. 
استانبول را می توانیم دنیایی از جاذبه دیدنی دانست که هر سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارد. یکی از این جاذبه ها، آکواریوم استانبول است.
اگر به گشت و گذار به دنیای زیر آب علاقه مند باشید قطعا آکواریوم  استانبول می تواند لحظات خیلی خوبی را برای گردشگران تور استانبول  شما رقم بزند.
آکواریوم استانبول در سال 2011 در جنوب غربی استانبول افتتاح شده است. به دلیل تنوع و حجم بالای گونه های جانوری آبی که دارد یکی از شناخته ترین آکواریوم های زیبای دنیاست.این آکواریوم در ساختمانی دو طبقه قرار دارد. هنگام ورود به این آکواریوم آبی باید ومسیرهایی مثل: دریای سیاه، تنگه استانبول، دریای سرخ، دریای اژه،  تنگه دادردانل، دریای مدیترانه و قسمتی از اقیانوس اطلس و کانال پاناما را طی می کنید.
یکی از جذابترین بخش های آکواریوم استانبول، بخش جنگل استوایی است که در آن سعی شده جنگل های آمازون درآنجا شبیه سازی شود.
جانداران دریایی که در رودها زندگی می کند در این آکواریوم وجود دارند. در این آکواریوم آبی حیوانات خطرناک و سمی مثل: تمساح، مار و قورباغه سمی است که دیدن چنین حیواناتی در این آکواریوم خالی از لطف نیست. 
ساعت بازدید این آکواریوم  برای گردشگران تور استانبول از ساعت ده صبح تا هشت بعدازظهر است و هزینه بلیط به این آکواریوم حدود چهل لیر می باشد. 
در آکواریوم استانبول دو سینما  5بعدی تعبیه شده است که با نمایش فیلم های شبیه سازی عناصر آب و باد و مه، تجربه نمایشی زیبایی را برای بینندگان بوجود آورده است.برای رفتن و تماشا از این سینما سه بعدی باید هزینه جداگانه پرداخت کنید. علاوه بر سینما در طول مسیر چندین کافه زیبا قرار داده شده تا بازدید کنندگان بتوانند در طول مسیر در آنجا استراحت کنند.
اگر می خواهید یک تجربه زیبا کنار خانواده تجربه کنید پیشنهاد می شود حتما از این جاذبه زیبا دیدن فرمایید.

نظرات ثبت شده
8 👍 1 👎
6 خرداد 1397

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است