تفریحات

جستجو در تفریحات بر اساس شهر

جزیره پالم جبل علی دبی

25 تیر 1397

شهر دبی واقع در کشور امارات، یکی از زیباترین و پیشرفته ترین شهر ها در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این شهر، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از زیبا ترین جاذبه های این شهر جزیره پالم جبل علی دبی می باشد.

ادامه مطلب

دریاچه نمک چاکا چین

24 تیر 1397

کشور چین مملو از جاذبه های تاریخی و طبیعی می باشد که به سبب همین جاذبه ها ‏توانسته نظر گردشگران زیادی را به خود جلب کند در این مقاله با ما همراه باشید تا ‏دریاچه نمک چاکا چین را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

جاده باغ سنگاپور

23 تیر 1397

شهر سنگاپور یکی از شهرهای توریستی آسیا است که دارای تفریحات لذت بخشی در گوشه و کنار شهر می باشد. برخی از تفریحات این شهر مورد استقبال جهانگردان قرار گرفته و شهرت زیادی پیدا کرده است. یکی از تفریحات دل پذیری که در این شهر وجود دارد، جاده باغ سنگاپور است. جاده باغ سنگاپور یکی از مهم ترین و اصلی ترین خیابان های این شهر است که همواره پر رفت و آمد می باشد.

ادامه مطلب

تفریحگاه جهانی سنتوسا سنگاپور

21 تیر 1397

کشور سنگاپور امروزه یکی از کشور های پیشرفته و مدرن محسوب می شود و در سال ‏‏های اخیر مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است به طوری که در طول سال ایرانیان ‏‏زیادی با تور سنگاپور به این کشور سفر می کنند‎. ‎

ادامه مطلب

وادی شاب

20 تیر 1397

شهر مسقط واقع در کشور عمان، یکی از شهر های زیبا و قدیمی از این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. جاذبه های دیدنی و تفریحی بسیار زیاد مسقط باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا به این شهر سفر کنند. یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی این شهر وادی شاب مسقط می باشد.

ادامه مطلب

ساحل چاونگ و لامای

19 تیر 1397

شهر ساموئی یکی از شهرهای زیبای تایلند است که مکان های دیدنی و تفریحات بی نظیری دارد. یکی از تفریحات پر طرفدار این شهر ساحل چاونگ و لامای است که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آن در اختیار کاربران گرامی بگذاریم.

ادامه مطلب

دریاچه اوتی

16 تیر 1397

کشور هند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا می باشد و علت این امر جاذبه ‏طبیعی و تاریخی متعددی است که در این کشور وجود دارد.

ادامه مطلب

آکواریوم اس ای آ سنگاپور

14 تیر 1397

کشور سنگاپور واقع در جنوب شرقی آسیا، یکی از کوچکترین کشور ها در این منطقه محسوب می شود. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. سالانه گرشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این کشور، تور سنگاپور را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از جاذبه های دیدنی و تفریحی در این کشور آکواریوم اس ای آ سنگاپور می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی آکواریوم اس ای آ سنگاپور یپردازیم.

ادامه مطلب

باغ وحش العین امارات

12 تیر 1397

کشور امارات واقع در منطقه خاورمیانه، یکی از زیباترین کشور های این منطقه می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر ذنیا برای بازدید و تفریح، تور امارات را در برنامه سفر خود قرار دهند. درون این شهر جاذبه های تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از مکان های تفریحی و دیدنی این کشور باغ وحش العین امارات می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی باغ وحش العین امارات بپردازیم.

ادامه مطلب

دریای مینسک

11 تیر 1397

شهر مینسک یکی از شهرهای زیبای اروپایی است که در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان قرار گرفته است و مکان های تاریخی و دیدنی آن دلیل خوبی برای سفر به این شهر است. در بخش شمالی این شهر دریای بسیار زیبایی به نام دریای مینسک وجود دارد که از تفریحات برتر این شهر به حساب می آید. دریای مینسک در دل خود یک سد به وجود آورده که همواره مناظران را به وجد آورده است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است