امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به یونان

آتن پایتخت کشور یونان میزبان بزرگ ترین آثار معماری باستانی می باشد به طوری که بیش تر گردشگرانی که به یونان سفر می کنند آتن اولین مقصدشان می باشد.بدون شک کشور یونان بهترین مقصد برای کسانیست که علاقه مند به تاریخ و فرهنگ می باشد به همین دلیل در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران تور یونان را با سفر ارزان به یونان بیش تر آشنا کنیم.

اساسی ترین راه برای سفر ارزان به یونان انتخاب محل اقامت می باشد که خوشبختانه در یونان انواع هاستل های ارزان قیمت وجود دارد که اتاق های اشتراکی 12 یورو و اتاق های خصوصی 30 یورو شروع می شود.گردشگران عزیز مطلع باشند که در سال های اخیر هاستل های جدید در نزدیکی آکروپلیس تاسیس گردیده که انتخاب مناسبی می باشد.
یکی دیگر از راه های سفر ارزان به یونان خورد و خوراک شما در طول سفرتان می باشد.کاربران لحظه آخر که می خواهند به میزان قابل توجهی هزینه های سفر خود را کاهش دهند میل کردن جایرو که همانند کباب ترکی می باشد.شما با پرداخت 4 یورو و یا حتی کمتر می توانید این غذای لذیذ و خوش عطر را میل کنند.همچنین اگر می خواهید بیش تر صرفه جویی کنید مواد غذایی بخرید و خودتان آشپزی کنید.
یکی از راه های صرفه جویی دیگر استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی می باشد اما در هنگام استفاده از آن ها خیلی مراقب وسایل شخصی و اموالتان باشید.
اگر مکان اقامت زیاد برایتان مهم نیست بهتره که در محله ی اومانیا اقامت داشته باشید گرچه این محله زیبا ترین محله ی یونان محسوب نمی شود اما محل مناسبی برای کسانیست که محدودیت بودجه دارند به تعبیر دیگر می توان گفت یکی از ارزان ترین مقاصد کشور یونان می باشد که با کمترین بوجه می توانید اقامت خوب و آسوده خاطری داشته باشید.

نظرات ثبت شده
درج نظر
  • تور های مشابه
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است