امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به اوکراین

اوکراین یکی از قدیمی ترین کشور اروپایی شرقی می باشد که قدمت آن به 4500 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. در نگاه اول شاید سفر به اوکراین کمی سخت بیاد به دلیل اینکه مردمان آن به زبان انگلیسی تسلط ندارند و برای مدتی هم دستخوش تغییرات درگیری های سیاسی بوده گردشگران کمی به این کشور سفر کرده اند و در نتیجه بیش تر نقاط آن بکر می باشد.
کل کشور اوکراین از دشت های حاصل خیز و صاف که که از آن ها رود های مختلفی می گذرد تشکیل شده است. کشور اکراین کوه های زیادی ندارد و تنها بخشی از رشته کوه های کارپات دراین کشور قرار گرفته است که بلند ترین کوه آن با ارتفاع 2061 متر است که هورلا نام دارد. بنا براین آب و هوای اوکراین معتدل و قاره ای است و بارندگی در بخش های مختلف آن متفاوت می باشد به طور مثال قسمت های شمال و غرب اوکراین بارندگی بیش تری دارد.
با این اوصاف از اوکراین می توان گفت بهترین زمان سفر به اوکراین در تمامی فصل سال امکان پذیر بوده و اما بهترین زمان سفر به اوکراین فصل بهار و پاییز است. فصل بهار در این کشور جلوه ای زیبا و باور نکردنی را بهتان نشان می دهد و درختان با شکوفه های رنگارنگ هر بیننده ای را به وجد می آورد و در فصل پاییز هوا بسیار مطبوع ملایم است.
در فصل تابستان ساحل دریای سیاه شلوغ و گرم می شود و گردشگران زیادی در این فصل به اوکراین سفر می کنند. زمستان های این کشور هم بسیار سرد و دانه های برف همه جا را سفید می کند و زیبایی خاص خود را دارد. اگر قصد سفر به این کشور را چه تنهایی و چه با تور اوکراین دارید نگران جا به جایی نباشید اوکراین سیستم حمل و نقل کار آمد و بسیار ارزانی دارد که می توانید از آن استفاده کنید. بلیط مترو 2 گریونا می باشد.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است