امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به فرانسه

فرانسه کشوری فوق العاده زیبا با جاذبه های گردشگری بی نظیر واقع در قسمت شرقی اروپا و پایتخت آن پاریس می باشد. فرانسه دومین کشور بزرگ اروپا است که با بیش از 25 شهر و روستا وسعت زیادی را داراست.
آب و هوای کشور فرانسه در قسمت های مختلف آن متغیر است به طور مثال در پاریس بارش برف را می توان هر چند سال یک بار به مقدار کمی مشاهده کرد ولی بارش باران همراه با نسیم دل نشین به غیر از تابستان همیشه همراه این شهر می باشد، آب و هوای فرانسه در فصل تابستان بسیار گرم و خشک ودر نزدیکی سواحل مدیترانه ای همراه با شبنم و رطوبت است.
در فصل پاییز خصوصا در پاریس با زرد و نارنجی شدن برگ درختان و ریزش آن ها بر روی سنگ فرش های خیابان های طویل و تمیز چشم انداز بی نظیری را ایجاد کرده که خود مردم فرانسه از دیدن این منظره ی فوق العاده نه تنها خسته نمی شوند بلکه با ایستادن ویا نوشیدن قهوه در کافه های خیابانی از این مناظر استفاده می کنند.
گردشگران نیز در کنار برج ایفل ساعت ها وقت خود را می گذرانند و عکس های هنری خوبی می گیرند. در زمستان هوا به قدری سرد می شود که دمای هوا گاهی به 3- درجه سانتی گراد می رسد که البته مردمان فرانسه به این میزان سرما عادت کرده اند.
بهترین زمان سفر به فرانسه از نظر آب و هوایی از فروردین تا اواسط تیر است که باز این انتخاب بستگی به خود شخص گردشگر برمی گردد که چه نوع آب و هوایی را برای سفر می پسندد. برای کسانی که علاقه به هنر و عکاسی دارند بهترین سفر به فرانسه ماه های مهر تا دی یعنی فصل پاییز است که نمای کلی شهر رنگارنگ و با وزش بادهای مطبوع پاییزی است.

نظرات ثبت شده
درج نظر
  • تور های مشابه
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است