تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پایتخت رومانی

بخارست بزرگ ترین شهر رومانی و پایتخت آن از مهم ترین شهرهای کشور رومانی از نظر جذب توریست و گردشگر است که سالیانه بیش از چند هزار گردشگر بخارست را برای سفری شگفت انگیز و متفاوت انتخاب می کند. این شهر با قدمت چند هزار ساله قدیمی ترین شهر رومانی است که البته امروزه از بافت قدیمی ان، مناطق کمی به جای مانده و رستوران و مراکز خرید مدرن جای ان ها را پر کرده اند که مورد استقبال مسافرین تور رومانی قرار گرفته است. 
پایتخت رومانی بیش از 70 نوع جاذبه گردشگری دارد که برخی از ان ها قدمت 500 ساله دارند به طور مثال: پارک های تفریحی و ابی با کلیه امکانات نظیر فست فودهای برند مثل kfc ، رستوران ها با غذاهای کبابی و سنتی رومانیایی، اسنک بارها با انواع فینگر فود و نوشیدنی های سرد و گرم استوایی و امکان غواصی و شنا کردن در اب های نیلگون و سواحل نقره فام بخارست از ویژگی های برجسته این شهر زیبا می باشد. 
انواع موزه های قدیمی با ساختار جدید و یا مرمت شده توسط باستان شناسان و بنای معروف از جنس فولاد و شیشه از دیگر جاذبه های بخارست است.  بخارست به عنوان پایتخت رومانی از امکانات رفاهی مناسبی برای گردشگران برخوردار است و دولت و شهردار این منطقه هرروزه به فکر به روز رسانی کردن این امکانات با ساخت و ساز و طراحی توسط افراد ماهر برای پیشرفت می باشد. اگر قصد سفر با تور رومانی را دارید دیدن این شهر باستانی را از دست ندهید. 

نظرات ثبت شده
8 👍 2 👎
16 مرداد 1397

درج نظر
  • تور های مشابه
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است