تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ویلای فارنیستا

کشور ایتالیا یکی از کشور های توریستی قاره اروپا می باشد که سالانه گردشگران ایرانی ‏زیادی با تور ایتالیا به آن سفر می کنند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ‏یکی از جاذبه های گردشگری پایتخت ایتالیا که ویلای فارنیستا می باشد در اختیار ‏گردشگران تور ایتالیا و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
‏ ویلای فارنیستا یکی از بهترین موزه های شهر رم محسوب می شود و اغلب گردشگرانی ‏که با تور ایتالیا سفر می کنند از آن بازدید به عمل می آورند.  
این ویلا که در منطقه تراستور شهر رم قرار دارد در سال 1506 میلادی ساخته شده و در ‏اواخر قرن 16 ام توسط خانواده فارنس خریداری شده است. با اینکه نمای بیرونی ویلای ‏فارنیستا بسیار منحصر به فرد است اما دلیل محبوبیت این بنا فضای داخلی آن می ‏باشد. 
دیوار های ویلای فارنیستا با نقاشی های بسیار زیبا تزئین شده است که برخی از آن ها ‏اثر نقاش برجسته ایتالیایی یعنی رافائل می باشد.  
وجود معماری منحصر به فرد و شاهانه، ستون های زیبا، مجسمه های خاص و غیره به ‏ارزش های این بنا افزوده است. 
اگر قصد سفر با تور ایتالیا را دارید بازدید از ویلای فارنیستا را فراموش نکنید چرا که ‏بازدید از این مجموعه اطلاعاتی کلی از سبک معماری ایتالیایی در دوره رسانس در ‏اختیارتان می گذارد علاوه بر این بی شک دیدن زیبایی های این ویلا شما را متحیر ‏خواهید کرد. 
لازم به ذکر است که برخی از مکان های این ویلا غیر قابل بازدید هستند اما به طور کلی ‏بازدید از قسمت های اصلی آن برای عموم آزاد می باشد. 
خوب است بدانید این ویلای مجلل ترکیبی از آثار هنری هنرمندان قرن 16 ام می باشد و ‏از نظر هنری یکی از مهم ترین ساختمان های شهر رم به شمار می آید. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور ایتالیا برایتان مفید واقع شود.‏

نظرات ثبت شده
18 👍 0 👎
7 تیر 1397

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است