سفرنامه ها

جستجو در سفرنامه ها بر اساس شهر

سفر به یزد

26 تیر 1397

یکی از بهترین سفر هایی که در میان شهر های مختلف و تاریخی ایران داشتم، سفر به یزد بود. در ادامه به برخی از مکان های تاریخی و زیبای یزد می پردازیم که در سفر به یزد از آن ها بازدید کردم.

ادامه مطلب

سفر به شانگهای

25 تیر 1397

سفر به شانگهای، یکی از بهترین و متنوع ترین سفر هایی است که هر گردشگری می تواند داشته باشد. سفر به شانگهای همواره جزء برترین و هیجان انگیز ترین کار های گردشگران در سراسر دنیا است.

ادامه مطلب

سفرنامه ایتالیا

24 تیر 1397

چند وقت پیش تونستم با تور لحظه آخری ایتالیا به این کشور سفر کنم تا بتونم سفرنامه ایتالیا را برایتان به اشتراک بگذارم. امیدوارم از سفرنامه ایتالیا که بنده داشتم و خیلی هم خوش گذشت لذت ببرین.

ادامه مطلب

سفرنامه سنگاپور

23 تیر 1397

امروز می خواهم سفرنامه سنگاپور خودم رو که چند ماه پیش به این کشور سفر کرده بودم براتون به اشتراک بذارم. امیدوارم از سفرنامه سنگاپور که مطالعه می فرمایین بهره کافی را برده باشین.

ادامه مطلب

سفر به آرژانتین

16 تیر 1397

نوروز سال 1396 من به همراه خانواده تصمیم داشتیم که سفری به یکی از کشور های زیبا و متفاوت را داشتیم. پیشنهاد من کشور آرژانتین در آمرکای جنوبی بود. پدر و مادرم پس از کمی تحقیق در رابطه با چبهترین زمان سفر به آرژانتین، جاذبه های دیدنی و تفریحی آن با سفر به آرژانتین موافقت کردند.

ادامه مطلب

سفر به بدروم

22 خرداد 1397

تابستان سال گذشته من همراه با خانواده قصد سفر به یکی از شهر های ترکیه رو داشتیم. پدرم سفر به بدروم را پشنهاد دارد.

ادامه مطلب

سفر به لنکاوی

19 خرداد 1397

چند سالی بود که قصد سفر به لنکاوی، یکی از شهر های توریستی کشور مالزی رو داشتم و از اون جایی که شنیده بودم بهترین فصل های سفر به لنکاوی پاییز و زمستان و اوایل بهار است، پاییز رو برای سفر به این جزیره انتخاب کردم. بنابراین بعد از تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل Tanjung Rhu Resort، که یکی از هتل های 5 ستاره و لوکس این جزیره است، به همراه خانواده راهی مالزی شدیم.

ادامه مطلب

سفر به بالی

12 خرداد 1397

برای تعطیلات تابستانی پارسال خانواده من تصمیم گرفتن سفر به بالی را انتخاب کنند و به همین دلیل پدرم مقدمات کار را انجام داد. روز پنجم مرداد ماه همزمان با تولد برادرم بلیط داشتیم و به سمت فرودگاه امام خمینی به راه افتادیم.

ادامه مطلب

سفر به لبنان

2 خرداد 1397

حدود یک ماه قبل از عید بود که مادرم پیشنهاد داد برای تعطیلات عید سفر به لبنان را انتخاب کنیم و از این کشور کوهستانی و زیبا که علی رقم زیبایی های بی نظیر و چشم نوازی که دارد، توریست کمی برای سفر آن را انتخاب می کند، دیدن کنیم. به همین منظور نسبت به انجام امور مربوطه و رزرو بلیط هواپیما و هتل اقدام کردیم.

ادامه مطلب

سفر به آلانیا

31 اردیبهشت 1397

مدت ها بود قصد سفر به آلانیا را با خواهرم داشتیم زیرا شنیده بودم که این شهر یکی زیبا ترین شهر های ترکیه است، آلانیا شهری تاریخی است که در 12 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است