سفرنامه ها

جستجو در سفرنامه ها بر اساس شهر

مسافرت به یونان

28 دی 1396

مدتی بود که با خانواده قصد مسافرت به یونان را داشتیم، بالاخره موقیعت مناسب برای این سفردر فصل تابستان برایمان فراهم شد، بعد از گرفتن ویزا و بلیط هواپیما آماده سفر به کشور یونان شدیم. پرواز ما ساعت 7 صبح بود که بعد از حدود 4 ساعت به فرودگاه آتن رسیدیم و به همراه ترانسفر تور به سمت هتل 5 ستاره semiramis حرکت کردیم،

ادامه مطلب

سفر بلغارستان

4 دی 1396

سفر بلغارستان، تصمیم یک دفعه من بود. دقیقا سه روز قبل سفر، در یک شب بارانی بود که در منزل نشسته بودم که ناگهان تصمیم گرفتم که فردا صبح از خواب که پاشدم خودم را برای یک سفر چند روزه آماده کنم

ادامه مطلب

جزیره قشم

8 آذر 1396

فصل بهار بهترین زمان برای مسافرت به جزیره قشم است. فروردین 96 به همراه خانواده تصمیم گرفتیم جزیره قشم را برای مسافرت خود انتخاب کنیم. برای مسافرت به قشم بلیط تهیه کردیم، بعد از رسیدن به فرودگاه قشم با تاکسی که جلوی درب فرودگاه ایستاده بود به طرف، هتل ساحل طلایی رسیدیم.

ادامه مطلب

سفر به جزیره تفریحی کیش

4 آذر 1396

در پایان فصل تابستان من تصمیم گرفتم یه سفر تفریحی مناسب با دوستام داشته باشم. ما سفر به جزیره کیش را مناسب ترین سفر برای خود انتخاب کردیم.

ادامه مطلب

سفر به مشهد مقدس

8 آبان 1396

چند وقتی قصد سفر به مشهد مقدس رو داشتم تا این که به صور کاملا اتفاقی سایت لحظه آخر و دیدم و کنجکاو شدم به صفحه تور مشهد سری زدم و بعد از کلی گشتن بالاخره همراه با دوستم یک تور 2 شب و 3 روزه مشهد هتل ایساتیس رو انتخاب کردیم و عازم سفر شدیم.

ادامه مطلب

سفرنامه پرتغال

24 مهر 1396

بعد از گرفتن ویزای شینگن بلیط هوا پیمای امارات را گرفتیم و به سمت کشور زیبای پرتغال راهی شدیم.ساعت 5 صبح پرواز داشتیم و به مدت 7 ساعت در هواپیما بودیم و رسیدیم.آب و هوای بسیار عالی داشت به محض اینکه چمدون هامون رو تحویل گرفتیم به سمت هتل آوندیا پارک هتل 4 ستاره حرکت کردیم هتل خوب و با پرسنل عالی داشت.

ادامه مطلب

سفر به مسقط

24 مهر 1396

رای سفر به عمان اقدام به گرفتن ویزا کردیم که 150 هزار تومان نفری هزینه دریافت ویزا شد.بعد از آن بلیط هواپیما تهیه کردیم و و بد از دو ساعت به فرودگاه مسقط که فرودگاه چندان خوبی نبود رسیدیم و پس از 1 ساعت توانستیم از فرودگاه بیام بیرون و به سمت هتل برویم.به سمت هتل گاردن رومس حرکت کردیم هتل بدی نبود نسبت به قیمت که داشت خوب بود.

ادامه مطلب

سفرنامه کویر مصر

24 مهر 1396

چند وقتی بود تصمیم گرفته بودیم یه سفر یک روزه به کویر بریم که یه روز یکی از دوستامون یک تور خوب پیدا کرد و عازم راه شدیم.قرار شد صبح زود میدان آرژانتین برویم و با اتوبوس توریستی حرکت کنیم.صبح روز 25 اسفند راه افتادیم و در جاده در رستوران وسط راه که برامون در نظر گرفته بودند نهار خوردیم که ساعت 1 ظهر بود رسیدیم. واااای منظره کویر خیلی خیلی زیبا بود هوام خیلی گرم نبود.

ادامه مطلب

سفر به یونان

24 مهر 1396

باعث سفر به یونان یکی از دوستان صمیمیم بود که به یونان سفر کرده بود و خیلی زیاد از این کشور تعریف می کرد به خصوص پلاژه های زیادی که دارد غذا های معروف و محلی و فروشگاه های خوب تعریف کرده بود و من تصمیم گرفتم حتما هر طوری که شده به یونان سفر کنم.

ادامه مطلب

سفر به هلند

11 مهر 1396

اواخر فصل تابستان به همراه دو نفر از دوستان تصمیم گرفتیم یک سفر دو الی سه روزه خارجی داشته باشیم و برنامه ریزی کردیم که نتیجه اش سفر به هلند بود. بعد از گرفتن ویزا و رزرو تور هلند مشخص شد که ساعت 6 صبح پرواز به سمت فرودگاه آمستردام است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است