اخبار گردشگری

لوکس ترین هتل های استانبول

شهر استانبول به دلیل توریستی بودن، هتل های متنوع و با کیفیتی دارد که گردشگران تور استانبول بنا به اولویت های خود می توانند در آن ها اقامت پیدا کنند. با سایت لحظه آخر همراه باشید تا در ادامه برخی از لوکس ترین هتل های استانبول را برای شما نام ببریم.

ادامه مطلب

برترین جاذبه های گردشگری چین

برترین جاذبه های گردشگری چین,برترین جاذبه های چین,بهترین جاذبه های گردشگری چین,دیدنی های چین

ادامه مطلب

سرزمین آفتاب گردان ها

کشور رومانی واقع در قاره اروپا یکی از تولید کننده های اصلی تخمه آفتابگردان می باشد. این کشور دارای بزرگ ترین مزارع تخمه آفتابگردان بوده، به همین دلیل معروف به سرزمین آفتاب گردان ها می باشد.

ادامه مطلب

رودی از سرخ ترین گل ها

کشور چین همواره یکی از کشورهای پر توریست آسیا می باشد که جاذبه های گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است. یکی از این جاذبه ها رودی از سرخ ترین گل ها می باشد.

ادامه مطلب

جنگل جادویی

شهر شانگهای یکی از مقاصد گردشگری مهم در جهان می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر به کشور چین می روند. شهر شانگهای یکی از بزرگترین شهر های کشور چین می باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری بوده که یکی از معروف ترین و شگفت انگیز ترین جاذبه های شانگهای جنگل جادویی واقع در مسیر خیابان Westbound می باشد.

ادامه مطلب

بزرگ‎ ‎ترین فستیوال سوئیس

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بزرگ ترین فستیوال ‏سوئیس یعنی جشنواره باسلر فسناخت (‏basler fasnacht‏) بازل در ‏اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. بزرگ ترین فستیوال سوئیس که به فستیوال باسلر فسناخت (‏basler ‎fasnacht‏) بازل معروف است بهترین ترین و شاد ترین جشنواره این ‏کشور می باشد.

ادامه مطلب

گورستانی برای جن ها

گورستانی برای جن ها مکانی ترسناک واقع در شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان می باشد. قبرستان اصلی اهالی این منطقه در مجاورت این گورستان قرار دارد. استان سیستان و بلوچستان یکی از شهر های قدیمی و تاریخی کشور ایران بوده که کمتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

ادامه مطلب

ترسناک ترین کریسمس در جهان

بابانوئل تنها شخصیتی نیست که کریسمس را با آن یادآور می شوند. بر اساس فرهنگ اروپای شرقی، شخصیتی به نام کرامپوس نیز وجود دارد که ترسناک ترین کریسمس در جهان به آن مربوط می شود.

ادامه مطلب

جشنی همراه با مردگان

سالانه در کشور مکزیک جشنی همراه با مردگان برگزار شده که در تمام شهر ها و روستا های این کشور به نام جشن روز مردگان شناخته می شود. هر ساله این جشن با توجه به باور های قدیمی و به همان شکل سنتی خود در مکزیک برگزار می شود.

ادامه مطلب

غذایی مدرن در بهترین رستوران های دبی

شهر توریستی دبی به دلیل حضور همیشگی گردشگران و جهانگردان در این شهر، رستوران ها و کافه های بسیار زیادی دارد که مورد توجه مسافران قرار گرفته است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است