اخبار گردشگری

آسمان خراش های سنگی پارک ژانگ جیاجی

چین یکی از کشور های دیدنی با قدمت کهن با جاذبه های گردشگری زیادی می باشد به همین خاطر گردشگران زیادی در طول سال چین را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.در این قسمت از لحظه آخر شما را با آسمان خراش های سنگی پارک ژانگ جیاجی بیش تر آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

دخمه مردگان ترسناک ترین قبرستان زیر زمینی

از آن جایی که پاریس پایتخت فرانسه می باشد به عنوان شهر نور شناخته شده است که توانسته با جاذبه های گردشگری و دیدنی فراوان گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان به سمت خود جذب کند.در این بخش از لحظه آخر گردشگران عزیز را با عجیب ترین جاذبه دیدنی به نام دخمه مردگان ترسناک ترین قبرستان زیر زمینی بیش تر آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا

تاسمانی یکی از شگفت انگیز ترین جزیره در جنوب شرقی قاره ی اقیانوسیه است که با پوشش گیاهی و جانوری خود به یک حیات وحش فوق العاده تبدیل شده و همچنین وجود این جزیره ی دیدنی باعث شهرت این ایالت شده است.در ادامه کاربران لحظه آخر را با تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا بیش تر آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

جزیره گربه ها در ژاپن

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به حیوانات خانگی به خصوص گربه علاقه دارید به هیچ عنوان خواندن این مقاله را از دست ندهید.در ادامه شما را با یک جاذبه ی دیدنی به نام جزیره گربه ها در ژاپن بیش تر آشنا خواهیم کرد

ادامه مطلب

جنگلی که در آن سنگ روییده است

اگر اولین بارتان هست که جنگل شیلین را می بینید شاید باور نکنید که در دنیا همچنین جنگلی با درختان سنگی وجود داشته باشد اما به دور از واقعیت نیست و همچین جنگلی در چین وجود دارد که تمام بینندگان را در نیا مجذوب خود کرده است.در ادامه ی مقاله گردشگران عزیز را با جنگلی که در آن سنگ روییده است بیش تر آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

جشن هولی در هند

هند یکی از مقاصد گردشگری بی عیب و نقص است که بیش تر گردشگران چندین بار به این کشور بی انتها سفر کرده اند.در کشور هند علاوه بر جاذبه ها تاریخی و دیدنی مختلف جشن های مخصوصی برگزار می گردد که در این قسمت می خواهیم به معرفی جشن هولی در هند بیش تر بپردازیم.

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری دبی

دبی یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه در امارات متحده می باشد که توانسته با جاذبه های گردشگری خود و همچنین شاهکار های معماری گردشگران زیادی از نقطه به نقطه جهان به سمت خود بکشاند که بخشی از این گردشگران عزیز ، ایرانیان می باشند به همین خاطر در این قسمت از مقاله شما را با جاذبه های گردشگری دبی بیش تر آشنا خواهیم کرد تا با شناخت آن سفر خوب و کاملی به دبی داشته باشید.

ادامه مطلب

مراکز خرید وارنا

وارنا یکی از بزرگ ترین شهر ها در سواحل دریای سیاه بلغارستان به شمار می رود که با توجه به موقعیت جغرافیایش گردشگران زیادی را به سمت خود کشانده است.در این شهر جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین تفریحگاه های متعددی ساخته اند.در این قسمت از لحظه آخر مسافران عزیز را با تعدادی مراکز خرید وارنا بیش تر آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

پارک آبی بدروم

بدروم یکی دیگر از شهر های پر توریست و پر طرفدار کشور ترکیه می باشد که در فصل بهار و تابستان تعداد گردشگران دراین شهر به اوج خود می رسد.در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از بهترین تفریحات این شهر یعنی پارک آبی بدروم بیش تر آشنا کنیم تا با شناخت پارک آبی بدروم بتوانید لحظات هیجان انگیزی را در سفر به بدروم تجربه کنید.

ادامه مطلب

تفریحات کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهر های پر طرفدار کشور ترکیه به شمار می رود که در چند سال اخیر گردشگران زیادی در فصل های مختلف به ویژه تابستان به آن سفر می کنند.کوش آداسی با داشتن سواحل زیبا ، جاذبه های گردشگری و همچنین تفریحات آبی هیجان انگیز توریست های زیادی را به سمت خود جذب کرده است.در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با تفریحات کوش آداسی بیش تر آشنا کنیم تا با شناخت هر چه بیش تر تفریحات کوش آداسی سفر خوبی را پیش روی خود داشته باشند.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است