امتیاز 5 از 5 | از بین 1331 امتیاز دهنده به تور کرابی

تور کرابی

در ادامه صفحه تور کرابی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کرابی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور کرابی
  • تور کرابی - منقضی شده

کرابی از پرجاذبه ترین مکان های دیدنی در جنوب تایلند است.برای گردشگران تور کرابی این را نیز باید گفت که این شهر فاصله ای 814 کیلومتری با بانکوک و فاصله ای 90 کیلومتری با پوکت دارد و در سواحل غربی آن دریای آندامان قرار دارد.
برای مسافرانی که می خواهند کرابی را برای سفر خود انتخاب کنند باید گفت تمامی فصول برای سفر به کرابی مناسب است اما بهترین زمان از جهت کم بودن گرما و رطوبت، بین ماه های نوامبر تا فوریه، یعنی در فصل سرما است که میانگین دما تقریبا به 20 درجه سانتیگراد می رسد.
از جاذبه هایی که گردشگران تور کرابی را برای انتخاب آن ترغیب می کند می توان به پارک ملی «کائو پانوم بنچا»، چشمه های آب گرم «کلونگ توم»، منطقه حفاظت شده «پرا بنگ کرام» و ... اشاره کرد.
کرابی داراي فرودگاه بين المللي است و سفر هوايي به کرابی از طريق فرودگاه بانكوك بهترين گزينه سفر مي باشد. سفر با قطار گزينه دوم سفر به كرابي است.و همان طور گفتیم به دلیل کم بودن فاصله کرابی با شهرهای بانکوک و پوکت گردشگران کرابی می توانند از طريق زميني نيز مي توان از بانكوك و يا پوكت به اين شهر زيبا سفر نمود. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور تایلند مراجعه فرمائید.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است