امتیاز 5 از 5 | از بین 382 امتیاز دهنده به تور مینسک

تور مینسک

در ادامه صفحه تور مینسک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مینسک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور مینسک

مینسک، پایتخت کشور بلاروس می باشد که در کنار رود های سویسلاچ و نیامیها واقع شده است. مینسک مقر ادارات سازمان کشورهای  مشترک‌المنافع می باشد. این شهر حدود 2 میلیون نفر جمعیت دارد و مساحت آن حدود 308 کیلومتر مربع است. دین 80% مردم بلاروس مسیحیت و 20 % ما بقی پیرو دین اسلام و یهودیت هستند. این کشور دارای دو زبان اصلی است که زبان بلاروسی و روسی می باشد. واحد پول این کشور روبل می باشد که نماد آن (BR) است.
مینسک شهری است با آب و هوای معتدل و قاره ای، زیرا در نزدیکی دریای بالتیک قرار دارد. آب و هوای معتدل این شهر باعث شده تا سالانه گردشگران زیادی با تور مینسک به این شهر سفر کنند. گردشگران تور مینسک باید توجه داشته باشند که تابستان های این شهر حدود 150 روز در سال است و زمستان های این شهر بسیار معتدل تر از بخش اروپایی روسیه در شرق می باشد.
پارچه های کتانی، ظروف سرامیک، سوغاتی های چوبی، وسایل و ظروف حصیری، شیرینی ها و شکلات های بلاروسی و غیره سوغاتی معروف شهر مینسک است که گردشگران تور مینسک می توانند این اشیا را خریداری کرده و به شهر خود ببرند.
از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به کلیسای سنت سیمون، کتابخانه ی ملی بلاروس، میدان ویکتوری، جزیره اشک ها، سیرک دولتی بلاروس، پارک گورکی، باغ گیاه‌شناسی مینسک، موزه جنگ بزرگ میهنی بلاروس، موزه هنرهای ملی بلاروس، پارک Chelyuskintsev، موزه خط جنگ استالین، دفتر مرکزی کا.گ.ب، کاخ استقلال مینسک، میدان پیروزی مینسک، میدان یاکوب کولاس مینسک و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور مینسک می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری مینسک بیشتر آشنا شوید با تور مینسک به این شهر پر جاذبه سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

اطلاعات و موقعیت شهری

اطلاعات پرواز

آب و هوا

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است