امتیاز 5 از 5 | از بین 387 امتیاز دهنده به تور مانیل

تور مانیل

در ادامه صفحه تور مانیل می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مانیل آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور مانیل

شهر مانیل پایتخت کشور فیلیپین است که در زبان فیلیپینی "lungsod ng maynila “ (به معنای وجود نیلاد) نامیده می شود. نیلاد نام یک گیاه گل دار است که در رودخانه پاسیگ به فراوانی یافت می شود. این شهر به مدت 4 قرن اصلی ترین شهر فیلیپین محسوب می شده و هم اکنون از نظر بین المللی مورد توجه بازرگانان و تجار قرار دارد. تعداد زیادی از گردشگران تور مانیل هر ساله از جاذبه های این کشور بازدید می کنند.
مانیل در بخش شرقی خلیج مانیل و در دهانه رودخانه پاسیگ قرار دارد. جمعیت حدودی این شهر 1.665.000 نفر است و از نظر جمعیت در کشور فیلیپین رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و در جهان هم یکی از شهرهای پرجمعیت به شمار می رود. قومیت های مختلفی مانند ژاپنی، اسپانیایی، چینی، هندی، آمریکایی و مالایی در این شهر زندگی می کنند که هر یک تاثیرات خاص خود را بر فرهنگ و آداب و رسوم این شهر گذاشته اند و این تفاوت های فرهنگی نظر گردشگران تور مانیل را به خود جلب نموده است.
شهر مانیل جزء 16 شهرستانی است که در کشور فیلیپین از مترو برخوردار است. متروی این شهر در سال 1999 افتتاح گردید و امروزه 1 خط و 13 ایستگاه متمایز را شامل می شود که گردشگران تور مانیل می توانند از آن بهره مند شوند. این شهر در سال 1574 تاسیس گشت و امروزه یک مقصد گردشگری جذاب برای گردشگران تور مانیل به شمار می رود. مساحت شهر مانیل حدود 38 کیلومتر مربع است و مرکز مهم کارهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور فیلیپین به حساب می آید.
در سال 1975 شهر مانیل و شهرهای اطراف آن به دستور رئیس جمهور کشور به یک مرکز اداری برای انجام کلیه کارهای اداری کشور تبدیل گشت و از آن پس پیشرفت شگرفی پیدا کرد. از جمله مشکلاتی که شهر مانیل امروزه با آن دست و پنجه نرم می کند، آلودگی و ترافیک است که این موضوع گردشگران تور مانیل را هم آزرده خاطر می کند.

اطلاعات و موقعیت شهری

اطلاعات پرواز

آب و هوا

نظرات ثبت شده
18 👍 3 👎
25 تیر 1397

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است