امتیاز 5 از 5 | از بین 1280 امتیاز دهنده به تور مالدیو

تور مالدیو

در ادامه صفحه تور مالدیو می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مالدیو آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور مالدیو

مالدیو کشوری است جزیره‌ای که در اقیانوس هند واقع شده و پایتخت آن ماله است. جمعیت مالدیو چیزی بالغ بر 420 هزار نفر و واحد پول آن روفیه است. زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هند-اروپایی و دین رسمی این کشور اسلام است، پیروی از ادیان دیگر درانظار عمومی ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.
بهترین زمان برای سفر گردشگران تور مالدیو بین ماه های مهر تا خرداد می باشد. آب و هوای مالدیو در اکثر ماه های سال آفتابی است، متوسط دمای مالدیو در تمام ماه های سال حدود 25 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد، بنابراین گردشگران تور مالدیو دمای هوای مطبوعی را در تمام طول سال تجربه خواهند کرد. فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به کشور مالدیو است، گفتنی است تابستان فصل بارش باران های موسمی می باشد از این رو گردشگران تور مالدیو که به باران علاقه ندارند از سفر به مالدیو در فصل تابستان اجتناب کنند، .در این فصل هوا مرطوب نیست و بهترین فصل برای اقامت در مالدیو می باشد، البته در این فصل قیمت هتل های مالدیو ارزان تر می شود و می توان با قیمت کمتری با تور مالدیو سفر کرد. اشیا و محصولات لاکی، مدل‌های کوچک قایق‌های بادبانی، صنایع دستی چوبی، حصیربافی، اشیای ساخته شده با پوست نارگیل، طناب‌های ساخته شده از الیاف، زیوآلاتی از جنس مرجان و مروارید سوغاتی معروف کشور مالدیو است که گردشگران تور مالدیو می توانند این اشیا را خریداری کرده و به کشور خود ببرند.
از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به مرداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای رنگ، مسجد جامع ماله، موزه ی ملی، مولی آگه، مجموعه جزایر مرجانی اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور مالدیو می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری مالدیو بیشتر آشنا شوید با تور مالدیو به این کشور پر جاذبه سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

نظرات ثبت شده
16 👍 1 👎
21 خرداد 1397

16 👍 1 👎
11 تیر 1397

10 👍 0 👎
25 تیر 1397

12 👍 0 👎
10 مرداد 1397

14 👍 4 👎
22 مرداد 1397

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است