امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به تور فلورانس

تور فلورانس

در ادامه صفحه تور فلورانس می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فلورانس آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور فلورانس

پایتخت هنر ایتالیا برای همگان یادآور رنسانس می باشد. شهر فلورانس یکی از زیباترین شهرهای جهان است که این زیبایی سبب محبوب شدن تور فلورانس بین جهانگردان شده است. در قرون وسطی در این شهر آثار ارزشمند زیادی بنا شد که موجب شهرت این شهر گشت. مرکز شهر فلورانس که به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو ثبت شده یکی از بخش های دوست داشتنی شهر نزد گردشگران تور فلورانس است. در این شهر هنر و تندیس گری و معماری جایگاه ویژه ای دارد و هنردوستان زیادی هرساله با تور فلورانس به این شهر سفر می کنند. این شهر مساحت زیادی ندارد ولی از نظر فرهنگ و هنر بسیار غنی است.
نام شهر فلورانس در لاتین "فیورنتینا" بوده و شهروندان ایتالیایی آن را فیرنتسه می نامند. این شهر امنیتی مثال زدنی دارد و گردشگران تور فلورانس می توانند با آرامش خاطر سفری خاطره انگیز را در این شهر تجربه کنند. این شهر در سال 1865 به عنوان پایتخت ایتالیا انتخاب شد ولی با گذشت زمان این عنوان به شهر رم رسید.
شهر فلورانس در شمال ایتالیا، در مسیر رم و در دره آرنو واقع شده است و رود آرنو که در جوار شهر فلورانس واقع شده بر زیبایی های این شهر افزوده است. زیبایی های این شهر در گوشه و کنار شهر، گردشگران تور فلورانس را به وجد می آورد و مانند یک موزه هر بخش آن شگفت انگیز و دیدنی است. همچنین این شهر پایتخت کسب و کار ایتالیا محسوب می شود و بسیاری از شرکت های بزرگ و نامی را در دل خود جای داده است و با در نظر داشتن سیاست های لازم سعی در پیشرفت اقتصادی دارد.
زمستان های این شهر سرد و تابستان های آن بسیار گرم است ولی بهار و پاییز فلورانس دارای هوای بسیار خوب و مطلوبی است که گردشگران تور فلورانس می توانند در این دو فصل سفری لذت بخش به این شهر داشته باشند.

اطلاعات و موقعیت شهری

اطلاعات پرواز

آب و هوا

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است