امتیاز 5 از 5 | از بین 927 امتیاز دهنده به تور تایوان

تور تایوان

در ادامه صفحه تور تایوان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای تایوان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور تایوان

کشور تایوان متشکل از چندین مجمع الجزایر است که در قسمت شرقی آسیا و در جنوبی سرقی چین واقع شده است. پایتخت تایوان تاپیه نام دارد که در این شهر، شما می توانید طلاقی فرهنگ غنی 300 ساله تایوان و مدرنیته را به راحتی حس و مشاهده کنید. تقریبا 75 درصد از مساحت جزیره را مناطق سخت و کوهستانی پوشانده اند و تنها یک سوم از این مساحت را دشت های صاف و هموار شامل می شوند، که اکثریت جمعیت کشور در این منطقه زندگی می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت که برای زندگی کردن بخش غربی جزیره دارای ازدحام جمعیت بیشتری است نسبت به بخش شرقی آن و اکثریت مردم در جلگه غربی جزیره سکنا گریده اند.
به دلیل عبور مدار راس السرطان از تایوان و نزدیکی آن به خط استوا، در این جزیره ی کوهستانی شاهد آب و هوای گرم سیری خواهید بود. شما می توانید در جای جای جزیره مناطق سرسبز زیبایی را مشاهده کنید که از گیاهان استوایی و گرم سیری پوشیده شده اند. تقریبا می توان گفت که دین بیش از 90 درصد مردم تایوان مخلوطی از بودایی ، آیین کنفیسیوسی وتائویست است و درصد بسیار کمی از مردم پیرو مسیحیت می باشند. زبان رسمی مردم تایوان ماندارین استاندارد است اما علاوه بر این زبان نیز می توان شاهد زبان های تایوانی و هاکا نیزبود.
واحد پول ملی تایوان دلار تایوان می باشد که دارای واحد جزء سنت است. همچنین اقتصاد تایوان بر پایه ی صادرات کامپیوتر و قطعات آن، قطعات الکترونیکی، فلزات، منسوجات و پلاستیک است. علاوه بر این ها صنعت کشاورزی در تایوان بسیار حائز اهمیت بوده و کاشت محصولاتی چون برنج، چای، میوه وسیب زمینی نقش مهمی را دراقتصاد این کشور ایفا می نمایند. یکی دیگر از مواردی که در اقتصاد تایوان موثر است وجود معدن های سنگ آهك، سنگ مرمر، آزبست، گوگرد ومس است. این کشور در واقع، در ابتدا با خاک اصلی چین یکی بوده است، اما در طی جابه جایی های پوسته ی زمین از چین جدا شده است. در طول تاریخ تایوان تحت سلطه ی کشور های بسیاری بوده اما امروزه می توان گفت که زیر نظر مسقیم چین اداره می شود. متاسفانه این مقصد زیبا برای گردشگران در دنیا نا شناخته است. اما به لطف سرمایه گزاری هایی که در صنعت گردشگری این کشور تزریق شده است، پایتخت آن یعنی شهر تاپیه به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در آسیا تبدیل شده است. این کلان شهر بزرگ سرشار از مناظر طبیعی خیره کننده و زیبا، طبیعت بکر و ناب، معابد کهن، جشنواره های سنتی گوناگون و غذا های خوش رنگ و لعاب هیجان آوری است که آغوش خود را به سوی گردشگران باز می نماید. بدون شک می توان تاپیه را شهری همیشه بیدار نامید، که از ابتدای صبح و طلوع خورشید، که شاهد تابش پرتو های رنگارنگ خورشید بر روی آسمان خراش های بلند شهر خواهید بود، تا طلوع روز بعد، به خواب نمی رود و شما می توانید تا پاسی از شب را به گشت و گذار در آن بپردازید.

اطلاعات و موقعیت شهری

قابل توجه گردشگران تور تایوان ، اگر چه تایوان از ده ها جزیره ی کوچک تشکیل شده است اما جزیره ی اصلی آن به نام تایوان در بر گیرنده بیش ترین مساحت خشکی و تحت کنترل دولت تایوانی نیز می باشد.مسافران عزیز تور تایوان بدانند که حدود دو سوم این کشور را 258 قله و کوه های پوشیده از جنگل احاطه کرده است که منظره ای بی نظیر و زیبایی را به این کشور بخشیده است.مرتفع ترین این قله یوشان و همچنین بلند ترین کوه در شمال شرق آسیا با ارتفاع 3952 متر در این کشور واقع گردیده است.
گردشگران تور تایوان توجه داشته باشند که اگر چه مناطق کوهستانی قسمت مرکزی تایوان را در بر گرفته است اما قسمت سوم تایوان که بخش غربی آن می شود که دارای دشت های آبرفتی بوده و بیش ترین جمعیت مردم تایوان را درون خود جای داده است.
گردشگرانی که قصد سفر با تور تایوان را دارند بهترین پیشنهاد دو جزیره ی لیودائو و لانیو واقع در اقیانوس آرام می باشند که از محبوب ترین مقاصد گردشگری و کذراندن تعطلات مسافران می باشد همچنین مجمع الجزایر ماتسو و پنگو از محبوب ترین و پر طرفدار ترین جاذبه های فرهنگی و تاریخی تایوان به شمار می رود.مسافران عزیز تور تایوان مطلع باشند که جزایر کوچک لی یو و همچنین جزیره کینمن که تنها چند کیلو متر با با ساحل فوجیان چین فاصله دارد همچنان تحت کنترل تایوان باقی مانده است.
گردشگران تور تایوان قبل از سفر بدانند که زبان رسمی مردمان تایوان همانند سرزمین اصلی چین ، چینی ماندارین می باشد که به نام گویو هم خوانده می شود.اما زبان مردمان بومی تایوان که تایو نامیده می شود هنوز هم به عنوان زبان اول قومیتی جزیره قالب می باشد.
مذهب عامیانه ی مردم تایوان که بر اساس سنت های تائوئیسم ، سنت جان گرایی ، کنفوسیوسی و بوادیی می باشد که بیش تر باور های مردم را تشکیل داده است.همچنین شکل های خالص تر مذهب بودایی د رکنار مسیحیت در تایوان در حال پدیدار شدن می باشد.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است