امتیاز 5 از 5 | از بین 1459 امتیاز دهنده به تور استرالیا

تور استرالیا

در ادامه صفحه تور استرالیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای استرالیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور استرالیا
  • تور استرالیا - منقضی شده

خیلی از مردم ، استرالیا را کشور فرصت ها فرض می کنند به همین خاطر برای اقامت در این کشور از راه های قانونی و غیر قانونی خود را به خطر می اندازند تا خود را به این کشور برسانند.حقیقت به روی همه معلوم است که این کشور مملو از جاذبه های دیدنی و زیبا می باشد که تا با چشم خودتان نبینید باورتان نمی شود.
قابل توجه گردشگران تور استرالیا ، این کشور در قاره ی استرالیا و همچنین مرکزیت آن کانبرا است.اگرچه که کانبرا پایتخت کشور استرالیا است اما سیدنی بزرگ ترین شهر این کشور می باشد.
مسافران تور استرالیا بدانند که این کشور هیچ نوع مرز خاکی با کشور های دیگر ندارد به دلیل این که قسمت شمال ، جنوب ، شرق و غرب این کشور را خلیج ، اقیانوس و دریا در بر گرفته است.
اگر بخواهیم از تاریخ استرالیا برای گردشگران تور استرالیا بگوییم ، اولین بومیان این کشور بین 40 تا 70 هزار سال قبل پا به این سرزمین گذاشته اند و بنا بر استناد اولین اروپایی که به کشور استرالیا آمده ویلم جانسون نام داشته که در سال 1606 به استرالیا آمده بود.
مسافران تور استرالیا باید مطلع باشند که این کشور با تهران هفت ساعت و نیم جلوتر می باشد وهمچنین مردمان آن به زبان استرالیایی و انگلیسی صحبت می کنند پس هیچ جای نگرانی نیست با این دو زبان می توانید به راحتی کار خودتان را در سفر با تور استرالیا راه بیاندازید.
مسافران تور استرالیا که قصد سفر به این کشور زیبا را دارند توجه داشته باشند آب و هوای شهر سیدنی استرالیا از منطقه به منطقه ای دیگر متفاوت بوده اما در این قسمت می خواهیم در مورد توریستی استرالیا صحبت کنیم بنا بر این باید بگوییم تابستان های این شهر گرمای مطلوب همراه با رطوبت است به همین خاطر این موضوع می توانند برای گردشگران کمی آزار دهنده باشد.زمستان های این کشور هم اصلا برفی نیست به تعبیری می توان گفت برف در این کشور عنصری نایاب می باشد.بنا براین بهترین زمان سفر به استرالیا فصل تابستان و ماه های اکتبر تا آوریل است.

اطلاعات و موقعیت شهری

قابل توجه گردشگران تور استرالیا ، این کشور زیبا در قسمت نیم کره ی جنوبی واقع شده است که زندگی مدرن مردمان این کشور سابقه ای 200 ساله دارد اما مسافران تور استرالیا بدانند که زندگی نخستین انسان ها به 42 تا 48 هزار سال پیش باز می گردد.
کشور استرالیا سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه و از اصلی ترین آن ها به شمار می رود که در میان آب های اقیانوس آرام واقع گردیده است. نزدیک ترین کشور های که به استرالیا نزدیک هستند شامل اندونزی ، جزایر سلیمان ، تیمور شرقی و پاپوآ گینه ، کالدونیای جدید در قسمت شمال شرق و همچنین نیوزیلند و وانواتو می باشد.
مسافران تور استرالیا بدانند که شهر کانبرا می باشد که در آن خانه فرماندار کل و مجلس کشور در آن واقع گردیده است.همچنین دو شهر زیبا و دیدنی این ملبورن و سیدنی می باشد که دو شهر بزرگ استرالیا محسوب می شود.
گردشگران عزیز تور استرالیا که قصد سفر به این کشور را دارند بازدید از خانه اپرای سیدنی ، پل بندرگاه سیدنی ، صخره ها ، اسکله مدور ، بندرگاه دارلینگ ، ساختمان ملکه ویکتوریا ، برج سیدنی ، ساحل سیدنی ، خیابان جرج ، باغ های سلطنتی گیاه شناسی ، پادشاهان صلیب ، باغ وحش ترانگو ، هاید پارک ، موزه هنر ولز جدید جنوبی ، کلیسای سنت ماری و محله چینی‌ها به هیچ عنوان در زمان سفر به تور استرالیا از دست ندهند.
مسافران تور استرالیا ، آب و هوای این کشور به طور کلی تغییرات چندانی ندارد به دلیل این که دور تا دور آن را آب احاطه کرده و مناطق کوهستانی کمی دارد.کشور استرالیا درست برعکس نیمکره شمالی است به عنوان مثال اگر اروپا زمستان باشد در استرالیا تابستان است.بیش تر مناطق استرالیا در فصل بهار و پاییز مطبوع ترین فصل است به جز ایالت تاسمانی که تابستان مطبوع ترین فصل به شمار می رود.

آب و هوا

آب و هوای استرالیا را برای گردشگران تور استرالیا می توان اینگونه توصیف کرد که کشور استرالیا به دلیل پهنا و وسعت بسیاری که دارد، دارای شرایط آب و هوایی گوناگون، در نواحی مختلف می باشد و همچنین امکان مشاهده منطقی و تقویمی فصلها در سراسر کشور به صورت کلی و بدون تقسیم بندی وجود ندارد.
مسافرانی که به تور استرالیا سفر می کنند، باید بدانند که شرایط دما در این کشور بسته به نواحی آن متفاوت است و همچنین دمای هوا در مناطق کوهستانی آن، به پایین صفر درجه و در مناطق گرمسیری مانند نواحی شمال این کشور نیز، دمای هوا به بالای پنجاه درجه سانتیگراد میرسد.
گردشگران عزیز و گرامی تور استرالیا در جریان باشند، به طور کلی، برای تمام نواحی استرالیا به غیر از مناطق شمالی، می توان چهار فصل اصلی بهار، تابستان، پاییز و زمستان را در نظر گرفت و همچنین نواحی شمال این کشور را نیز میتوان به دو دوره زمانی کم باران تقسیم کرد.
برای آن دسته از گردشگران تور استرالیا که میخواهند به شهرهای محبوب این کشور مانند سیدنی، ملبون، آدلاید و پرث سفر کنند، باید بگویم که فصلهای سال در این شهرها از این قرار است که، تابستان از دی تا اسفند است و شروع پاییز از فروردین تا خرداد ماه می باشد و همچنین زمستان از تیر تا شهریور و در پایان نیز می توانم برایتان بگویم که آغاز بهار از مهر تا آذر ماه میباشد.
گردشگران تور استرالیا، اگر برای کریسمس به این کشور زیبا سفر میکنند باید بدانند که کریسمس در این کشور، در فصل تابستان و در زمان گرما اتفاق می افتد.همچنین تعطیلات مدارس در کشور استرالیا نیز در تابستان است که مصادف با زمستان اکثر نقاط دنیا است.
اطلاعات مفیدی که میتوانیم برای گردشگران تور استرالیا قرار دهیم، این است که بدانند متوسط دمای هوا در شهرهای سیدنی، کانبرا، ملبون، هوبارت و آدلاید به اینگونه است که تابستان ها، دمای هوا بین 16 تا 26 درجه سانتیگراد و همچنین در زمستان ها نیز دما هوا بین 6 تا 14 درجه سانتیگراد می باشد. در پایان گردشگران تور استرالیا باید بدانند که در این کشور مخصوصا در نواحی استوایی، ممکن است هر از گاهی بارش باران داشته باشیم و همچنین در مناطق بیابانی استرالیا نیز ممکن است تا مدت زمان های طولانی خشک باشد و بارش باران هم باعث وقوع سیل در این مناطق شود. ماه های پر باران در این مناطق شامل اردیبهشت تامرداد می شود.

نظرات ثبت شده
15 👍 0 👎
30 آبان 1396

7 👍 2 👎
30 آبان 1396

6 👍 0 👎
30 آبان 1396

0 👍 0 👎
30 آبان 1396

8 👍 1 👎
30 آبان 1396

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است