امتیاز 5 از 5 | از بین 1698 امتیاز دهنده به تور آنکارا

تور آنکارا

در ادامه تور آنکارا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آنکارا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


دومین شهر بزرگ ترکیه آنکارا و همچنین پایتخت ترکیه می باشد که این شهر قلب سیاسی سرزمین ترک ها است و از شهر های پر گرشگر ترکیه می باشد که سالانه تعداد زیادی گردشگران تور آنکارا به این شهر می آیند و از زیبایی ها تفریحات این شهر نهایت لذت را می برند.
آنکارا شهری جدید و نسبتا مدرن ترکیه است که ترک های استانبولی و کردهای زیادی در خود جای داده که گزینه ای عالی برای توریست های ترکیه می باشد و دلیلی محکمی برای انتخاب تور آنکارا توسط گردشگران است.
از نظر موقعیت جغرافیایی آنکارا از شمال با استان های چانکیری و بلو ، از قسمت غرب با اسکی شهیر ، و از قسمت شرق با استان کیرشهیر هم مرز است. وضعیت آب و هوایی شهر آنکارا برای گردشگران تور آنکارا به این صورت است که در تابستان ها گرم و در زمستان ها سرد و برفي است.اين شهر در بین 4 كوه واقع شده كه كراي گودي در جنوب ، ادريس در قسمت شرق ، ايلماداغ در قسمت شمال و چال در قسمت جنوب شرقي قرار دارند.در ميان قسمت جنوب شرقي 3 رودخانه در جريان می باشد.دما6ي هوای شهر آنكارا در منطقه ی مركزی فلات تركيه از ميانگين صفر درجه سانتي گراد در ماه ژانويه به ميانگين 23 درجه سانتي گراد و در ماه ژوئيه تغيير مي يابد.
شهر آنكارا يكي از شهرهاي بزرگ تجاري كشور تركيه به فف اقتصادي آنکارا بيشتر در زمينه های صنعت ، بانكداري ، حمل و نقل ، ارتباطات و گردشگري بوده است به طوري كه اين رشد اقتصادي در اقتصاد اين كشور تاثير بسیاری گذاشته است. از مناطق گردشگری تور آنکارا می توان به مقبره آتاتورک ، مسجد حاجی بایرام و ...اشاره کرد که تعداد بی شماری از مسافران عزیز تور آنکارا می توانند در سفر خود از آن ها دیدن نمایند.
گردشگران تور آنکارا معمولا مایل هستند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیلار یوکوشو نزدیک به اولوس دیدن کنند. خیابان مسگران يا با کیرجیلار چارشیسی محبوبیت خاصی در بین گردشگران تور آنکارا دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را علاوه بر اشیای مسی ، می توان در اینجا پیدا کنید ، مانند جواهرات ، فرش ، لباس ، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده سنتی ترکیه و غيره را به عنوان سوغات خریداری نمایید. فرودگاه بين المللي در 35 كيلومتري شمال آنکارا واقع شده است که با 40 دقیقه مسافت به شهر می رسید.

اطلاعات پرواز

فرودگاه آنکارا با نام فرودگاه بین المللی اسن بوغا یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های ترکیه می باشد که سالانه تعداد بی شماری از مسافران تور آنکارا را جا به جا می کند. فرودگاه آنکارا در 35 کیلو متری شهر آنکارا واقع شده است که گردشگران تور آنکارا می توانند با تاکسی و یا اتوبوس های فرودگاهی به مدت 1 ساعت به شهر برسند.
این فرودگاه در سال 1995 در دشت چوبوک به مساحت 7.5 میلیون متر مربع ساخته شده است که دارای دو باند پرواز می باشد.
قابل توجه گردشگران تور آنکارا پرواز های مستقیم ایران ایر و ماهان ایر از تهران به آنکارا انجام می پذیرد. که روز ها و ساعت های پرواز های این دو ایر لاین به صورت زیر می باشد :
ایر لاین ایران ایر
پرواز های رفت : قابل توجه مسافران تور آنکارا هفته ای دو پرواز از تهران در روز های یکشنبه و چهارشنبه در ساعت 18:00 از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه اسن بوغا انجام می پذیرد.
پرواز های برگشت : هفته ای دو پرواز از آنکارا در روز های یکشنبه و چهارشنبه در ساعت 20:25 از فرودگاه اسن بوغا به فرودگاه امام خمینی انجام می پذیرد.
ایر لاین ماهان ایر
پرواز های رفت : مورد توجه مسافران تور آنکارا هفته ای پنج پرواز از تهران در روز های یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه در ساعت 07:20 از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه اسن بوغا انجام می پذیرد.
پرواز های برگشت : هفته ای پنج پرواز از آنکارا در روز های یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه در ساعت 11:00 از فرودگاه اسن بوغا به سمت فرودگاه امام خمینی تهران انجام می پذیرد.
مورد توجه مسافران تور آنکارا مدت زمان پرواز از تهران به آنکارا و بلعکس ، 3 ساعت و 10 دقیقه زمان می برد. برنامه هفتگی این پرواز ها ممکن است تغییراتی در آن صورت گیرد بهتر است قبل از آن وب سایت ایر لاین را چک کنید.

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است