امتیاز 5 از 5 | از بین 3579 امتیاز دهنده به تور آلانیا

تور آلانیا

در ادامه صفحه تور آلانیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آلانیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور آلانیا
  • تور آلانیا - منقضی شده

سفر به ترکیه برای گردشگران این شهر جذابیت های زیادی را دارا می باشد و همچنین در جلب رضایت توریستان بسیار قدرتمند بوده و امکانات رفاهی مناسبی را برای مسافران خود ارائه می دهد.یکی از قطب های توریستی ترکیه را می توان شهر زیبای آنالیا دانست که همه ساله گردشگران زیادی آنالیا را برای سفر انتخاب می کنند.
شهر آنالیا در ترکیه یک شهر بزرگ در ساحل دریا است. کوه تاروس هم منظره ی خیره کننده ای در اطراف این شهر برای گردشگران تور آنالیا محسوب می گردد.
می توان یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه را تفریحات آنالیا دانست.تور آنالیا یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد.از جاذبه های گردشگری که می توان برای مسافران تور آنالیا نام برد قلعه تاریخی آنالیا، موزه کیزیلکولی، خرابه های محمود لار،کلیسای آیایورگی، مسجد امیر بدرالدین و... است.
آنالیا یک شهر توریستی رو به پیشرفت است و می توان هتل های آنالیا را نمونه بارز این پیشرفت دانست.امروزه باشکوه ترین و با کیفیت ترین هتل های ترکیه را می توان هتل های آنالیا دانست که با توجه به ارائه مشخصات این هتل ها مسافران آنالیا می توانند اطلاعات کاملی از این هتل ها بدست آورند.
آنالیا یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد اما چیزی که حائز اهمیت است این است که اکثر توریستان مایلند بدانند که آب و هوای آنالیا چگونه است.
آلانیا آب و هوای معتدل مدیترانه ای دارد ، زمستان های شبه جزیره آلانیا ، بارانی و مرطوب و تابستان های آن گرم و خشک می باشد ، میانگین گرمای سالانه آن ۱۹ درجه سانتی گراد و دمای آب ۲۱ درجه سانتی گراد می باشد آب و هوای مدیترانه ای معمولی که با گذشت زمان در این منطقه تابستان بیشتر از زمستان می باشد تابستان گرم که در بعد از ظهر واقع در ساحل اثر نسیم باد کاهش می یابد .

نظرات ثبت شده
16 👍 3 👎
6 شهریور 1396

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است